Współpraca i podwykowastwo

Współpraca stała i doraźna. Wiemy jak ważne jest zaufanie i posiadanie podwykonawcy, który dotrzymuje terminów, realnie i rzetelnie podchodzi do przedmiotu zamówienia. Niejednokrotnie występowaliśmy w roli podwykonawcy i podejmowaliśmy współprace z firmami świadczącymi usługi na rzecz większych podmiotów.

Z uwagi na posiadane doświadczenie oraz zaplecze techniczne możemy realizować zlecenia dla naszych zleceniodawców w sposób rzetelny oraz możemy być konkurencyjni na lokalnym jak i zdalnym rynku. Poniżej przedstawimy dlaczego warto podjąć współpracę z KEMA CNC.

Współpraca
WSPÓŁPRACA / PODWYKONAWSTWO

Wykonamy usługę terminowo

Czy wykonamy usługę terminowo? najczęściej pojawiające się pytanie podczas rozmowy dotyczącej podjęcia współpracy lub też podwykonawstwa. Najczęściej firmy świadczące swoje usługi zabezpieczają front robót w sposób taki, że na kilka miesięcy w przód mają zapewnienie umów oraz realizacji zleceń.

KEMA CNC podchodzi realnie do zagadnień ustalania terminów. Jeśli realizujemy zlecenie dla danej firmy w danym przedziale czasowym i nie będziemy mieć sił przerobowych  w tym okresie – nie podejmiemy współpracy szanując Klienta obecnego, gdyż każdy Klient jest ważny i jego usługa musi być zrealizowana na wysokim poziomie.

Niejednokrotnie spotkaliśmy się ze stwierdzeniem “czemu nie zlecimy zlecenia podwykonawcy” – szanujemy współpracę z naszym Klientem zlecającym i nie chcemy rozdzielać frontu robót. Wiemy jak ciężkie jest znalezienie rzetelnego podwykonawcy, dlatego też podejmujemy współpracę bezpośrednią – nie współpracujemy z podwykonawcami.

Szanujemy naszego Klienta zlecającego

Często firmy, które podejmują się zlecenia mają kilku lub kilkunastu podwykonawców i oprócz opóźnień, jakie występują, jakość zlecenia niestety wymaga poprawek, które są często egzekwowane za pomocą prawników i pism, które wpływają na czas realizacji.  Chcąc uniknąć tego typu sytuacji oraz nieporozumień podchodzimy do Klienta zlecającego w sposób rzetelny i realny. Każdy chce być obsłużony na najwyższym poziomie ale zaznaczmy za odpowiednie wynagrodzenie.

Nie ukrywamy, że KEMA CNC świadczy usługi zlecenia na najwyższym poziomie w cenie adekwatnej do jakości. Jeśli szukają Państwo wykonawcy po najniższych kosztach, gdzie liczba poprawek spędzi sen z oczu wykonawcy generalnego i pracownika obsługującego Klienta i oczywiście samego Klienta końcowego, którego zadowolenie z obsługi wciąż będzie maleć – to nasza usługa nie jest dedykowana dla Państwa.

Prosimy pamiętać, iż cena do jakości ma znaczenie. Wieloletnie doświadczenie, precyzja wykonania, jakość elementów, sposób i terminowość wiąże się z mniejszą liczbą reklamacji.

WSPÓŁPRACA / PODWYKONAWSTWO

Jak podjąć współpracę podwykonawczą

Z uwagi na liczne zlecenia podwykonawcze oferujemy Państwu możliwość współpracy na zasadach B2B (business to business). Aby ustalić warunki na jakich byśmy mogli zacząć wzajemne relacje biznesowe prosimy o kontakt z menadżerem lub właścicielem firmy. Dane kontaktowe znajdą Państwo poniżej w zakładce "Skontaktuj się w sprawie współpracy".

Zakres naszej oferty jest aktualizowany na naszej stronie internetowej lecz z uwagi na wymagania naszych Klientów oraz obserwując zapotrzebowanie rynku, będziemy poszerzać zakres usług jakie świadczymy i prezentować je.

Podczas rozmowy ustalimy:

  • warunki współpracy;
  • zakres współpracy;
  • kwestie montażu lub jego braku;
  • szczegóły dotyczące transportów;
  • cenę podwykonawczą;

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę i podwykonawstwo.

WSPÓŁPRACA / PODWYKONAWSTWO

Skontaktuj się w sprawie współpracy

Zapraszamy do kontaktu. Warunki stałej współpracy ustalą Państwo z menadżerami. Zostaną Państwu przedstawione możliwości współpracy i formy.

Obsługa informatyczna Agencja reklamowa Ernes

Wszystkie sprawy techniczne oraz zgłoszenia związane z problemami funkcjonowania strony prosimy zgłaszać do Agencji reklamowej Ernes.