Cięcie plazmą CNC

Profesjonalne cięcie elementów metalowych

Palnik plazmowy w połączeniu ze sterowaniem cyfrowym CNC to gwarancja precyzyjnych i dokładnych cięć. Dzięki temu oferujemy Państwu szeroki wachlarz możliwości.

Co wycinamy?

Firma Kema-CNC oferuje usługi profesjonalnego cięcia blach plazmą.

Wycinamy między innymi:

Wybrane przykłady

Panele ogrodzeniowe

Nowoczesne, piękne, idealne

Oferujemy wycinanie nowoczesnych a zarazem prostych i funkcjonalnych ogrodzeń panelowych.

Zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość dowolnego spersonalizowania wzoru na panelu, oraz łatwość montażu.

Furtka, brama, przęsło czy balustrada to nie jedyne z funkcji jakie mogą pełnić nasze panele. Istnieje możliwość zrobienia indywidualnego wymiaru i wzoru.

Ozdoby wiszące, ścienne

Do domu, ogrodu, biura, salonu

Wycinamy różnego rodzaju ozdoby dekoracyjne nadające się za równo do powieszenia na ścianie jak i zawieszenia na sznurku lub łańcuszku.

Dodadzą charakteru Twojemu wnętrzu, czy to w domu czy też w biurze – generalnie w każdym pomieszczeniu. Jednak równie dobrze prezentują się na zewnątrz.

Są bardzo dobrym uzupełnieniem ozdób ogrodowych, bardzo ładnie prezentują się zawieszone w altanie czy też na tarasie. Tak naprawdę miejsce ich użycia jest tam gdzie tylko podpowiada wyobraźnia.

Oraz wiele innych

Powyżej prezentujemy tylko próbkę naszych możliwości. Jeśli poszukują Państwo czegoś o czym nie wspomnieliśmy, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i przedstawieniu swoich wymagań. Postaramy się im sprostać najlepiej jak potrafimy!

Chcesz abyśmy coś dla Ciebie wykonali?

Zadzwoń do nas i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym zleceniom, zresztą już niejedno takie wykonaliśmy!

Oceń
[Całkowita: 1 Średnia: 5]