Meble metalowe Brzeg / Opole / Wrocław

Meble metalowe do ogrodu i domu to nasza domena. Projektujemy jak i wykonujemy na zamówienie indywidualne jak i z naszego katalogu. Wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły, nowoczesne wzornictwo i nietypowe rozwiązania to cechuje KEMA CNC.

Doświadczeni pracownicy KEMA CNC doradzą Państwu jakie rozwiązania, typy mebli lub innych konstrukcji ogrodowych można wdrożyć w ogrodzie aby nabrał on nowego blasku i niepowtarzalnego wyglądu. Cechuje nas pomysłowość, oryginalność oraz jakość wykonywanych przez nas mebli ogrodowych jak i mebli do domu.

Często podczas spotkań z Klientami proponujemy rozwiązania dostosowane do ogrodu lub domu. Jakie cechy powinny charakteryzować tego typu produkty?

  • estetyka wykonania;
  • oryginalny i nieszablonowy wygląd;
  • wytrzymałość;
  • solidna i bezpieczna konstrukcja;
  • wysoka jakość i precyzja wykonania mebli;
  • materiały użyte w tych konstrukcjach powinny cechować się najwyższą jakością;

W realizacji zleceń pomaga nam doświadczenie jakie zdobywaliśmy przez wiele lat w usługach spawalniczych i cięcia plazmą. To właśnie te umiejętności pozwalają nam realizować dla Państwa projekty, które inne firmy odrzucają. Prosimy o zapoznanie się z naszymi, niektórymi realizacjami jakie prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Meble metalowe
MEBLE DO OGRODU

Meble metalowe do ogrodu

Meble metalowe do ogrodu są odporne na warunki atmosferyczne, dodatkowe zabezpieczenia specjalnymi farbami, które zabezpieczą je przed korozją, to gwarancja wieloletniego użytkowania naszego produktu. Meble ogrodowe stanowią podstawę elementu funkcjonalności i dekoracji każdego tarasu, balkonu, ogrodu. Dzięki nim komfort odpoczynku oraz czas spędzony na świeżym powietrzu będzie czystą przyjemnością.

Estetyka wykonania, gwarancja wygody spędzania czasu na świeżym powietrzu, naturalny i wkomponowany styl łączony z innymi elementami ogrodowymi to walory główne metalowych mebli z elementami drewnianymi. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej śmiałe projekty z uwagi na posiadane doświadczenie i umiejętności oraz narzędzia i maszyny jakie wykorzystujemy do realizacji zlecenia.

MEBLE DO DOMU

Meble metalowe do domu

Niejednokrotnie chcemy aby nasze mieszkanie czy też dom posiadał niepowtarzalny klimat i wyróżniał się. Ciągle powtarzające się wzory mebli drewnianych czy też elementów wyposażenia domu niejednokrotnie szybko się nudzą po zakupie. Rozwiązaniem tego problemu są meble metalowe do domu z elementami drewna i oryginalnym wzornictwem oraz wykończeniami.

Meble metalowe z elementami drewnianymi posłużą Państwu przez lata, ich jakość i wytrzymałość jest znacznie większa niż mebli standardowych zrobionych z płyty MDF czy sklejki, rzadko z litego drewna. Stabilna konstrukcja, odporność na uszkodzenia i korozję – to główne zalety tych mebli.

Stabilna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo codziennego użytkowania, solidnie wykonana konstrukcja z elementami drewnianymi nada pomieszczeniom niepowtarzalny klimat. Możemy wykonać dla Państwa meble do domu w nowoczesnym stylu lub tradycyjnym – wszystko zależy od tego w jakim stylu jest urządzone mieszkanie czy też dom. Meble tego typu doskonale nadają się także do pomieszczeń biurowych jak i pomieszczeń przeznaczonych do celów gospodarczych.

Regały, półki, komody, szafy, stoły kuchenne jak i do salonu, krzesła, biurka – nie ma ograniczeń co do tworzenia mebli o funkcjonalności jaką Państwo potrzebujecie. Zaprojektujemy i zaaranżujemy Państwa pomieszczenia według stylu jaki w nich panuje. Komfort i bezpieczeństwo to główne zalety naszych mebli.

Wygoda? estetyka? TAK. Meble metalowe w domu nie odstają pod tym względem od tradycyjnych mebli wykonanych z drewna i materiału, natomiast jakość użytkowania i walory estetyczne są znacznie większe.

MEBLE METALOWE Z DREWNEM

Meble metalowe z elementami drewna

Kilkanaście lat temu na rynku pojawił się nowy trend gdzie meble metalowe z drewnem zaczęły podbijać rynek. Styl industrialny, który wprowadził łączenie metalu z drewnem szybko został zaakceptowany przez Klientów detalicznych jak i firmowych. Niepowtarzalny wygląd mebli wykonanych z metalu z elementami drewnianymi nadał całkowicie nowe znaczenie terminowi "wystrój domu" ale i także nadał nowy styl meblom wykorzystywanym w ogrodzie. Wytrzymałość, oryginalność wykonania, czysty i przejrzysty styl oraz możliwość komponowania przeróżnych łączonych z sobą elementów - to cechy dzięki, którym styl mebli metalowo drewnianych zaczął podbijać rynek.

MEBLE NA ZAMÓWIENIE

Meble metalowe na zamówienie

Meble mogą Państwo u nas zamówić do ogrodu jak i do domu. Wykonamy każde zamówienie dokładając do realizacji wszelkich starań aby zlecenie zadowoliło nawet najbardziej wybrednego Klienta. Nasze projekty i wzory wyróżniają się świeżością i oryginalnością wykończeń oraz funkcjonalnościami jakich Państwo nie znajdziecie nigdzie indziej.

Meble metalowe na zamówienie charakteryzuje jakość wykonania, wytrzymałość, nowoczesny design i solidna konstrukcja.

Przyjmujemy zamówienia na meble metalowe do ogrodu jak i meble metalowe do domu. Nasz dział obsługi Klienta poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy, w których poznamy wymagania dotyczące realizacji zlecenia, uzgodnimy materiał jaki ma zostać użyty oraz ustalimy wstępny termin podesłania Państwu wyceny. Po akceptacji wyceny przystępujemy do realizacji zlecenia.

MEBLE NA ZAMÓWIENIE

Bezpłatna wycena mebli metalowych

Wypełnij prosty formularz, a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w celu uzyskania niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny.

Obsługa informatyczna Agencja reklamowa Ernes

Wszystkie sprawy techniczne oraz zgłoszenia związane z problemami funkcjonowania strony prosimy zgłaszać do Agencji reklamowej Ernes.